To ona będzie tą jedyną

To ona będzie tą jedyną
To ona będzie tą jedyną
Będzie tą, która stanie u twego boku, gdy płomienie zniszczenia wyjdą szukając twojej drogi. Uzbrojona i gotowa do wojny. Gotowa do przyjęcia tego gniewu.
Będzie tą, która patrzy na ciebie tak, jak patrzy na gwiazdy w nocy. Pomoże ci odnaleźć księżyc, gdy zgubisz drogę, a reszta świata wyłączy swoje światła.
To ona będzie trzymała cię za rękę, gdy będziesz szedł przez cienie, gdy twoje demony wyjdą z przeszłości. Chroni cię i prowadzi, abyś nigdy nie zgubił swojej ścieżki.
To ona będzie tą jedyną
To ona będzie tą jedyną
Będzie tą, która przejeżdża palcami po twoich bliznach, całując je z każdym śladem. Przypomina ci, że jest tam w każdej pojedynczej bitwie, z którą możecie się zmierzyć.
Będzie tą, która upewnia się, że wszystko jest w porządku, nigdy nie pozwalając ci odejść bez niej. Będzie tą, która złamie klątwę, która spowodowała, że zinternalizowałeś tyle wątpliwości.
To ona, w pokoju pełnym ludzi będzie patrzyła tylko na ciebie. Będzie tą, która przypomni ci, że jej intencje są niczym innym jak prawdą.
Jej dusza nie pochodzi z tego czasu, ani nawet z tego miejsca. Ale jest typem kobiety, która jest gotowa do wojny z jednym spojrzeniem na twoją twarz.
Wojna przeciwko demonom. Wojna z czasem. Wojna z każdym, kto ci zagraża, lub wojna wewnątrz twojego umysłu.
Ona jest królową, której szukałeś, a której nie wiedziałeś, że potrzebujesz. Tą, która pomoże ci dotrzeć na szczyt, by upewnić się, że każdy twój cel się powiedzie.
Miłość tak czysta, bo jej dusza jest innego rodzaju, z innego czasu i miejsca. Kobieta, która kocha duszę wojownika, musi być tak samo silna i nigdy nie da się jej dorównać ani zastąpić.
/B. Vigil/

Możesz uciec, jeśli zakochasz się w tym | “Po prostu pokochasz bezwarunkowo”

صفحتنا الرسمية توأم الشعلة بالعربي 

صفحتنا الرسمية فرندة – Farandh

شارك المقالة